ПРОЕКТ
УКРАЇНА
СЛОВ’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
|
Р І Ш Е Н Н Я
Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2021 року № № 461-12/VIII
“Про затвердження Програми щодо організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки,мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Слов’янської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки”
На виконання Законів України “Про військовий обов’язок та військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про оборону України”, з метою формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України, підвищення престижу строкової військової служби та військової служби за контрактом, покращання стану ведення військово-облікової роботи, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада В И Р І Ш И Л А:
“ПРОГРАМА
щодо організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Слов’янської сільської територіальної громади
на 2022 – 2023 роки
2021 р.
Підстави для розроблення Програми
Конституція України встановлює, що оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, забезпечення економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, Збройних Сил України, справою всього народу.
Оборона України — це система політичних, економічних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних, інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту.
Метою оборони України є створення всіх необхідних умов для запобігання воєнному нападу та для збройної відсічі можливій агресії проти України у будь-який час і за будь-яких обставин. Вона базується на готовності Збройних Сил України, економіки, населення, території до оборони і будується, у відповідності до законодавства та воєнної доктрини держави.
Запобігання збройній агресії, зменшення збитків, непоправних втрат у разі її виникнення та ефективна ліквідація наслідків агресії, відповідно до вимог законів України “Про оборону України”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України є одним з пріоритетів у діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, органів військового управління. Своєчасне попередження, вжиття упереджувальних заходів з цих питань, здійснюється органами державного управління усіх ланок, підприємствами, установами, організаціями і громадянами.
Закон України “Про оборону України” встановлює засади оборони нашої держави, а також повноваження органів державної влади, основні функції та завдання органів військового управління, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, обов'язки підприємств, установ, організацій, посадових осіб, права та обов'язки громадян України у сфері оборони.
Правові основи мобілізаційної підготовки та мобілізації в Україні, засади організації цієї роботи, повноваження органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, а також обов’язки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності (далі - підприємства, установи і організації), повноваження і відповідальність посадових осіб та обов’язки громадян щодо здійснення мобілізаційних заходів визначаються Законом України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.
Правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв’язку з виконанням ними конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни визначено Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”.
Так, у відповідності до вимог ст. 14 Закону України “Про оборону України” місцеві державні адміністрації організовують надання підприємствами, установами та організаціями комунально-побутових послуг і ресурсів, виробництво та постачання продукції, електричної і теплової енергії Збройним Силам України та іншим військовим формуванням на договірних засадах; організовують військовий облік і підготовку громадян України до військової служби, в тому числі допризовну підготовку молоді, підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей та військово-патріотичного виховання, забезпечують їх призов на строкову військову службу, навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори і під час мобілізації; виконують передбачені законодавством заходи щодо мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на відповідній території, у тому числі здійснення контролю за станом мобілізаційної готовності підприємств, установ та організацій, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах і перебувають в управлінні районних і обласних рад або підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які в установленому порядку залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень).
Статтею 7 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” встановлено порядок фінансування мобілізаційної підготовки та мобілізації зокрема:
із державного бюджету, відповідно до закону, фінансуються заходи та роботи з мобілізаційної підготовки, які мають загальнодержавне значення;
з місцевих бюджетів фінансуються заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення;
за рахунок коштів підприємств, установ і організацій фінансуються заходи та роботи з мобілізаційної підготовки, що здійснюються за ініціативою самих підприємств, установ і організацій згідно з мобілізаційними планами;
до фінансування мобілізаційної підготовки та/або заходів з мобілізації може здійснюватися додатково за рахунок благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Повноваження місцевих органів влади закріплені ст. 17 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.
У відповідності до наданих повноважень, місцеві державні адміністрації серед іншого планують, організовують і контролюють мобілізаційну підготовку на території відповідних адміністративно - територіальних одиниць та переведення їх економіки на функціонування в умовах особливого періоду; керують мобілізаційною підготовкою, контролюють стан мобілізаційної готовності підприємств, установ і організацій, які залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень); визначають можливості адміністративно – територіальних одиниць, щодо задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, визначають потреби (обсяги) у фінансуванні заходів з мобілізаційної підготовки; доводять розпорядження про виконання мобілізаційних завдань (замовлень) до підприємств, установ і організацій, які залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень), та укладають з ними договори (контракти); забезпечують виконання підприємствами, установами і організаціями, які знаходяться на території відповідних адміністративно – територіальних одиниць, мобілізаційних завдань (замовлень); організовують під час мобілізації здійснення комплексу заходів щодо переведення підприємств, установ і організацій, які залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень), на роботу в умовах особливого періоду; забезпечують разом з військовими комісаріатами функціонування системи військового обліку громадян України, організовують бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, забезпечують надання звітності з питань бронювання військовозобов'язаних у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України; організовують під час мобілізації в установленому порядку своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які залучаються до виконання обов'язку щодо мобілізації, техніки на збірні пункти та у військові частини, виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально - технічних засобів і надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формування, забезпечують виконання законів України та інших нормативно - правових актів з питань мобілізаційної підготовки і мобілізації.
Виконання військового обов'язку громадянами України у відповідності до ч. 7 ст. 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, утворені відповідно до законів України військові формування, підприємства, установи і організації незалежно від підпорядкування і форм власності в межах їх повноважень, передбачених законом, та районні військові комісаріати.
У відповідності до ч.3 ст.1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” поняття “військового обов’язку” в себе включає:
підготовку громадян до військової служби;
приписку до призовних дільниць;
прийняття в добровільному порядку (за контрактом) та призов на строкову військову службу;
проходження військової служби;
виконання військового обов'язку в запасі;
проходження служби у військовому резерві;
дотримання правил військового обліку.
Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших
військових формувань здійснюється в порядку встановленому ст. 4 зазначеного закону.
У відповідності до ч. 4 ст. 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу здійснюється районними державними адміністраціями у взаємодії з районними військовими комісаріатами у тому числі шляхом утворення районної призовної комісії, яка організовує свою діяльність згідно з його вимогами та Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352 та іншими нормативно – правовими актами.
Статтею 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” зазначеного закону визначено порядок організаційно - фінансового і матеріально - технічного забезпечення заходів, пов'язаних з організацією військової служби і виконанням військового обов'язку.
Виходячи із вищезазначеного та усвідомлюючи, що законодавством України, прийнятими на його виконання нормативно – правовими, організаційно – розпорядчими актами (в певній мірі), урегульовано процеси планування, організації та забезпечення, впровадження та здійснення на території району обороно – мобілізаційних заходів, визначено засади та долю участі у цій роботі місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів військового управління, місцевих підрозділів центральних органів державної влади, підприємств, установ, організацій, а також громадян, - питання організаційного, фінансового, матеріально – технічного забезпечення цієї сфери, належного контролю за виконанням запланованих заходів, а також своєчасного подання звітності щодо проведеної роботи потребують негайного виправлення та приведення у відповідність до вимог законодавства.
Події, що відбуваються в державі протягом 2014 – 2021 років, засвідчують про те, що заходи, які вживалися органами державної влади, органами місцевого самоврядування спільно із органами військового управління, виявилися не достатніми для забезпечення її надійної обороноздатності, потребують суттєвого покращення, а також додаткового залучення коштів із бюджетів усіх рівнів та позабюджетного фінансування.
Істотного врегулювання із сторони державних органів та органів місцевого самоврядування усіх рівнів потребує система військового обліку військовозобов’язаних, громадян допризовного та призовного віку, техніки національної економіки. Проведення цієї роботи, а тим паче її фінансування на первинному її рівні не може винести жодної критики.
Викладання предмету “Захист Вітчизни” у загальноосвітніх школах невиправдано скорочено за рахунок інших предметів, потребують оновлення наглядна агітація, навчально-методичні, наочно-тематичні посібники, роздаткові матеріали класів допризовної підготовки, відсутня навчальна зброя.
Поступово втрачається ціла система військового обліку військовозобов’язаних громадян, призовників та техніки національної економіки, мобілізаційного планування, виконання мобілізаційних завдань Встановлені законодавством доплати до посадового окладу працівникам органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки військово-облікової роботи у відсотковому відношенні не проводяться.
Мета та завдання Програми
Програму організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2022 – 2023 роки розроблено 4 відділом Синельниківського районного територіального центра комплектування та соціальної підтримки з метою забезпечення виконання на території Слов’янської сільської територіальної громади:
статті 17 Конституції України;
законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оборону України”, “Про військовий обов'язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;
Указу Президента України від 01 травня 2014 року № 447/2014 “Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави”;
постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1921 “Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок”, від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, від 3 червня 2013 року № 389 “Про затвердження Положення про військові комісаріати”;
Завданнями Програми є:
Фінансове забезпечення виконання передбачених законодавством заходів щодо мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на території Слов’янської сільської територіальної громади людських і транспортних ресурсів, у тому числі здійснення контролю за станом мобілізаційної готовності підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад.
Організація та забезпечення на території Слов’янської сільської територіальної громади військового обліку і підготовки громадян до військової служби, в тому числі допризовну підготовку молоді, підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей та військово-патріотичного виховання, забезпечення роботи призовної комісії та проведення призову на строкову військову службу, навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори і під час мобілізації, виконання військово-транспортного обов’язку.
Забезпечення реалізації права громадян на соціально - економічний та соціально – правовий захист військовослужбовців та осіб, звільнених у запас або у відставку, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти, стали інвалідами під час проходження військової служби або потрапили в полон у ході бойових дій (війни) чи під час участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки на території держави та інших країн.
Забезпечення здійснення інших повноважень в галузі обороно - мобілізаційної роботи, передбачених законодавством.
На прикладах героїчної боротьби українського народу за свою незалежність, мужності військовослужбовців сучасних Збройних Сил України, сформувати ідеал людини – патріота, захисника Вітчизни. Прищеплювати любов і повагу до нашої держави, до її символіки, мови і культури.
Всі заходи, передбачені Програмою, спрямовані на формування у молоді почуття гордості до героїчного минулого України, зацікавленості до історії Українського війська, зброї, техніки, тощо.
Визначення проблеми, на розв’язання якої призначена Програма
В умовах розбудови України як суверенної держави перед нашим суспільством стоїть складне і відповідальне завдання — виховати високоморальне, національно свідоме підростаюче покоління, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів прогресивних національних традицій.
Основою духовного життя людини, її прагнення до волі та процвітання України є патріотизм. Він становить складову частину національного світогляду і поведінки людини у її ставленні до рідного народу, до інших націй і народів.
Патріотизм учнівської молоді має ґрунтуватися на історико-культурних традиціях народу, знанні його героїчного минулого.
Найсуттєвішим у військово-патріотичному вихованні є пробудження духовності на національних, загальнокультурних, фахових засадах.
Програма організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2022 – 2023 роки направлена на розв’язання таких проблем:
- формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України;
- підвищення престижу строкової військової служби та військової служби за контрактом;
- здійснення конкурсного відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади і проходження військової служби за контрактом;
- організацію та проведення призову громадян на строкову військову службу, вчасне прибуття призовників на районну призовну комісію та на обласний збірний пункт.
Вирішенню завдань Програми сприятимуть заходи, спрямовані на:
- вдосконалення планової, організаційної, фінансово-економічної та інших видів діяльності районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки;
- удосконалення системи відбору, професійної підготовки та порядку проходження строкової військової служби;
- створення сучасного механізму підготовки та системи критеріїв для визначення придатності громадян України до військової служби за станом здоров'я, фізичним розвитком, рівнем освіти та моральними і психологічними якостями;
- вдосконалення патріотично-виховної роботи серед молоді, забезпечення її належної організації в навчальних закладах, на підприємствах, в організаціях та за місцем проживання;
- впровадження сучасних інформаційних технологій, які забезпечують автоматизацію процесу обліку людських та транспортних ресурсів, рекламну та агітаційно-пропагандистську діяльність щодо проходження військової служби;
- якісну підготовку громадян до військової служби та своєчасного проведення приписки і призову, організацію ведення військового обліку та військово-патріотичного виховання молоді;
- організація заходів з мобілізаційної підготовки, виконання та контроль за їх здійсненням в органах державної влади , органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях району.
ПАСПОРТ
Програми щодо організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Слов’янської сільської територіальної громади на 2022 – 2023 роки
1 |
Ініціатор розробки програми |
4 відділ Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки |
2 |
Розробник програми |
Слов’янської сільська рада |
3 |
Співрозробник програми |
4 відділ Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки |
4 |
Відповідальний виконавець |
4 відділ Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки |
5 |
Учасники (співвиконавці) програми |
Слов’янська сільська рада, Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Слов’янської сільської ради |
6 |
Термін реалізації програми |
2 роки (2022-2023 роки) |
7 |
Етапи виконання програми |
Щороку, протягом 2022 – 2023 років
|
8 |
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми |
Бюджет Слов’янської сільської територіальної громади |
9 |
Загальний обсяг фінансових ресурсів для реалізації програми (всього), у тому числі |
112,0 тис. гривень |
9.1 |
в тому числі бюджетних коштів |
112,0 тис. гривень |
9.2 |
в тому числі коштів місцевого бюджету |
112,0 тис. гривень |
10 |
Перелік основних джерел фінансування програми |
Місцевий бюджет |
4. Напрямки діяльності і заходи Програми
№ з/п |
Назва напряму діяльності |
Перелік заходів районної Програми |
Термін виконання заходу |
Виконавці |
Джерела фінансування |
Орієнтовні обсяги фінансування (вартість) тис. грн. в тому числі: |
Очікуваний результат |
|
2022 рік |
2023 рік |
|||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
8 |
9 |
10 |
1. |
Військово-патріотичне виховання молоді та підготовка громадян до військової служби |
Проведення практичних конференцій та настановних нарад щодо підготовки юнаків до служби в Збройних Силах України |
Щорічно, серпень |
Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Слов’янської сільської ради 4 відділ Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – 4 відділ Синельниківського РТЦК та СП), Слов’янська сільська рада |
- |
Виділення коштів не потребує |
Підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді |
|
2. |
Організація і здійснення військово-патріотичної орієнтації та попереднього відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів з числа цивільної молоді; інформаційне забезпечення військово-професійної орієнтації |
Щорічно 2022 -2023 роки |
Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Слов’янської сільської ради – 4 відділ Синельниківського РТЦК та СП, Слов’янська сільська рада |
- |
Виділення коштів не потребує |
Активізація роботи з професійної орієнтації молоді на опанування військових спеціальностей |
||
3. |
|
Виготовлення та розміщення в 4 відділ у смт. Межова Синельниківського РТЦК та СП та СП, в навчальних закладах, класах допризовної підготовки, виконкомах органів місцевого самоврядування засобів наочної агітації військово-патріотичного, навчально-тематичного спрямування (поліграфічні витрати) |
Постійно 2022 -2023 роки |
Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Слов’янської сільської ради 4 відділ Синельниківського РТЦК та СП, Слов’янська сільська рада |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
2,0 |
- |
Підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді |
2,0 |
||||||||
4. |
Під час проведення місячників оборонно-масової роботи в усіх навчальних закладах, організовувати зустрічі з ветеранами війни, праці, Збройних Сил, прикордонної служби, офіцер-рами та солдатами військових частин |
Щороку Квітень-травень, листопад-грудень |
Відділ освіти, молоді, спорту,культури і туризму Слов’янської сільської ради, 4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
- |
Виділення коштів не потребує |
Підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді |
||
5. |
Медичне забезпечення |
Забезпечення призовної комісії автобусом для доставки призовників на обласний збірний пункт та у зворотному напрямку для проведення їх контрольного огляду (витрати на перевезення) |
Щорічно під час призову 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
15,0
|
- |
Своєчасне проведення медичного огляду та встановлення придатності до військової служби |
15,0 |
||||||||
6. |
Приписка юнаків до призовних дільниць та призов громадян на строкову військову службу |
Проведення попереджувально-роз'яснювальної роботи серед молоді щодо відповідальності за ухилення від виконання військового обов'язку
|
Постійно 2022 - 2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП, ВП № 2 Синельниківського ВП в Дніпропетровській області |
- |
Виділення коштів не потребує |
Зменшення кількості призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу |
|
7. |
Перевірка ведення персонального обліку призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах незалежно від підпорядкування і форм власності |
Постійно 2022 - 2023 роки. |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП, Слов’янська сільська рада |
- |
Виділення коштів не потребує |
Вдосконалення військового обліку
|
||
8. |
Забезпечення 4 відділ у смт. Межова Синельниківського РТЦК та СП необхідним для роботи комплектом відповідних поліграфічних бланків, канцелярськими товарами, витратними матеріалами (втрати на поліграфічні та витратні матеріали) |
I та IІІ квартали, щорічно, 2021 - 2023 роки. |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
2,0 |
2,0 |
Організація військового обліку |
|
4,0 |
||||||||
9. |
Забезпечення перевезення автотранспортом призовників на обласний збірний пункт. Організація розшуку призовників, що ухиляються від призову (витрати на перевезення та придбання ПММ) |
Щорічно, під час призову 2022 - 2023 роки. |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
15,0
|
- |
Своєчасна організація та проведення призову
|
|
15,0 |
||||||||
10. |
Призов військовозобов’язаних та резервістів на навчальні збори. Призов резервістів оперативного резерву першої черги на військову службу в особливий період |
Забезпечення перевезення автотранспортом військовозобов’язаних та резервістів до обласного збірного пункту, та до пунктів прийому особового складу військових частин. (витрати на перевезення та придбання ПММ) |
Щорічно, під час призову 2022 - 2023 роки. |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
15,0
|
1,0 |
Своєчасна організація та проведення призову на навчальні збори та призову на військову службу в особливий період
|
16,0 |
||||||||
|
|
|||||||
11. |
Підготовка та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів |
Організація та ведення у 4 відділі у смт. Межова Синельниківського РТЦК та СП обліку військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, а також техніки національної економіки України (витрати на виготовлення облікової та звітної документації) |
Постійно 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
2,0 |
2,0 |
Організація військового обліку військовозобов’язаних, та транспортних засобів |
4,0 |
||||||||
12. |
Співпраця з місцевою адміністрацією, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування з питань військового обліку військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, а також призовників та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час |
Постійно 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
- |
Виділення коштів не потребує |
Вдосконалення військового обліку військовозобов’язаних, та транспортних засобів |
||
13. |
Розроблення документів плану проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, удосконалення системи оповіщення, збору та поставки зазначених мобілізаційних ресурсів на території селищної ради (витрати на придбання канцелярських товарів та витратних матеріалів) |
Постійно 2022 -2023 роки
|
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
2,0 |
2,0 |
Мобілізаційне планування на особливий період |
|
4,0 |
||||||||
14. |
Ведення обліку підприємств, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань, а також обліку людських і транспортних ресурсів, призначених для забезпечення потреб оборони держави (витрати на придбання канцелярських товарів та витратних матеріалів) |
Постійно 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
1,0 |
1,0 |
Функціонування системи військового обліку |
|
2,0 |
||||||||
15. |
Здійснення контролю за проведенням в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях, навчальних закладах роботи з ведення військового обліку військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, а також призовників та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, проведення заходів мобілізації людських та транспортних ресурсів, оповіщення та розшук військовозобов’язаних (витрати на придбання паливно-мастильних матеріалів) |
Постійно 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
Місцевий бюджет
ВСЬОГО: |
2,0
|
48,0
|
Вдосконалення системи військового обліку |
|
50,0 |
||||||||
16. |
Здійснення контролю за підготовкою підприємств до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) щодо забезпечення в особливий період потреб Збройних Сил, інших військових формувань, у тому числі з питань оповіщення та збору військовозобов’язаних, виділення необхідних споруд та об’єктів інфраструктури, утримання запасу матеріально-технічних ресурсів, постачання техніки на збірні пункти та у військові частини, розгортання спеціальних формувань, призначених для передачі до складу Збройних Сил та інших військових формувань, виконання інших завдань згідно з мобілізаційними планами |
Постійно 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
- |
Виділення коштів не потребує |
Забезпечення виконання мобілізаційних заходів в особливий період |
||
17. |
|
Участь у здійсненні контролю за виконанням мобілізаційних заходів в органах місцевого самоврядування, а також на підприємствах, виконання заходів, спрямованих на забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, у людських і транспортних ресурсах у воєнний час |
Постійно 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
- |
Виділення коштів не потребує |
Забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, у людських і транспортних ресурсах у воєнний час |
|
18. |
Проведення занять, тренувань та навчань особового складу пунктів прийому та відправки мобілізаційних ресурсів, пунктів збору |
I квартал, 2022 -2023 роки |
4 відділ Синельниківського РТЦК та СП |
- |
Виділення коштів не потребує |
Підтримання постійної бойової та мобілізаційної готовності” |
5. Ресурсне забезпечення Програми щодо організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Слов’янської сільської територіальної громади на 2022 – 2023 роки
тис. грн..
№ п/п |
Обсяг коштів для фінансування Програми |
Термін дії Програми |
Всього витрат |
|
2022 р. |
2023 р. |
|||
1. |
Загальний обсяг ресурсів тис.грн. |
56,0 |
56,0 |
112,0 |
2. |
В тому числі: |
|
|
|
Державний бюджет |
|
|
|
|
Обласний бюджет |
|
|
|
|
Місцевий бюджет |
56,0 |
56,0 |
112,0 |
|
Кошти не бюджетних джерел фінансування |
|
|
|
6. Система управління та контролю за виконанням Програми
Передбачається поетапне виконання заходів щодо реалізації Програми на 2022-2023 роки та можливість внесення необхідних корективів.
Забезпечення виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на території Слов’янської сільської територіальної громади здійснюється 4 відділом Синельниківського РТЦК та СП.
Виконавцями Програми є: Слов’янська сільська рада, відділ освіти, молоді , спорту, культури і туризму Слов’янської сільської ради, 4 відділ Синельниківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ВП № 2 Синельниківського ВП в Дніпропетровській області .
Загальний контроль забезпечує 4 відділ Синельниківського РТЦК та СП.
Джерелами фінансування Програми є кошти місцевого бюджету, інші джерела не заборонені законом.
Виконавці, що зазначені у Програмі щорічно до 01 лютого інформують сільську раду про хід виконання запланованих заходів. За необхідності, питання виконання заходів Програми виноситься на розгляд сесії Слов’янської сільської ради.
Секретар сільської ради Наталія МАКАРЕНКО”
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова Галина СМОЛЬСЬКА
с. Слов’янка
__ листопада 2023 року
№ ____-24/VIIІ